Turizm Bayramla Gülecek

Bu haber 2622 kere okunmuş.24 Ağustos 2016, Çarşamba - 15:09

Kötü giden turizm sezonundan sonra bayramlar, hem tatilcilerin hem de turizmcilerin yüzünü güldürüyor. Ramazan Bayramı'nın ardından Kurban Bayramı tatilinin de 9 güne uzatılması sektöre hareketlilik getirirken, tatilciler uygun fiyatlar sayesinde konaklama sürelerini uzatıyor. Bayram tatiline sayılı günler kala, kimileri kurban kesip eski bayramları yaşatırken kimileri beş yıldızlı otellerde tatil yapmayı tercih ediyor. Bunda otel fiyatlarının önceki yıllara göre oldukça uygun olması da etkili oluyor. 

Sunis Hotels Grubu Yönetim Kurulu Temsilcisi/CEO Murat Erdoğan, turizm sezonu ve uzatılan Kurban Bayramı tatili hakkında bilgiler verdi. Erdoğan “Turizmde ne kadar olumsuzluklar yaşansa da ülkemiz el birliği ile bu zorluğun üstesinden gelecektir. Hükümetin de turizm için attığı adımlar bu zor günlerin atlatılmasında oldukça önemli. Bu yıl yerli turist talebi daha fazla ve otelimizde Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olması nedeniyle doluluk oranı % 90’ ları bulacak. Sunis Hotels Grubu olarak misafirlerimize aile ortamı sıcaklığında, hayal ettikleri gibi bir tatil yaşatmak için gerekli hazırlıklarımızı tamamladık.

Fiyatlarımız her bütçeye uygun olduğu için talep gün geçtikçe artıyor. Bunun için bayrama sayılı günler kalmasından dolayı erken rezervasyon önemli. Çeşitli aktiviteler, animasyonlar misafirlerimizin eğlenceli vakit geçirmesini, zengin menüler ise ile farklı lezzetleri tatmalarını sağlayacak. Yüksek hizmet kalitesiyle bayramda misafirlerimizi ağırlamaktan mutluk duyacağız” şeklinde konuştu. 

 

Etiketler: Antalya   Sunis   Hotel   tatil   bayram  

Yorumlar

En Son Haberler
YazarlarTümü
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki