Görümce' Filmine Antalya Galası

Görümce' Filmine Antalya Galası
Bu haber 455 kere okunmuş.05 Aralık 2016, Pazartesi - 08:04

BKM Film'in yapımını üstlendiği gelin-görümce arasındaki çekişmeli ilişkiyi mizahi dille ele alan 'Görümce' filminin Antalya galası yapıldı. Özdilekpark'taki Cinetime'da gerçekleşen gala öncesinde alışveriş merkezini dolduranlar, hayranı oldukları sanatçıları heyecanla bekledi. Filmin hem senaristliğini yapan, hem de başrollerden birini canlandıran Gupse Özay ile Buğra Gülsoy ve Eda Ece'yi büyük coşku ile karşılayan Antalyalılar, sevdikleri sanatçılarla sohbet etme imkanı buldu.

Filmin oyuncuları kendilerini karşılayan kalabalık karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Gupse Özay hayranlarına, "Siz Antalyalıların güzel yüzlülüğü beni hep etkilemiştir. Beni hep heyecanlandırmıştır. Bu filmde yeri gelecek gülmekten kırılacaksınız. Yeri gelecek üzüleceksiniz. Sonra sizi üzdüğümüz için bize alınmayın. Mutlaka ama mutlaka bu filmi izleyin" dedi.

Eda Ece ile Buğra Gülsoy, filmi çekerken çok eğlendiklerini söyleyerek, izleyicilerin de eğlenmesi dileğinde bulundu. Hayranları ile özçekim yapan sanatçılar daha sonra sinemaseverlerle birlikte filmi izledi.

Filmin oyuncu kadrosunda Gupse ÖzayBuğra GülsoyEda Ece ile birlikte Özlem Tokarslan, İnci Pars, Özlem Öçalmaz, Dilşah DemirZeynep KankondeDanilo Zanna, Gürkan Akhanlı, Alp Tuğhan, Anıl Tetik ve Fatih Özkan bulunuyor

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar

En Son Haberler
YazarlarTümü
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki